• Sponsorzy

• SPONSORZY SZKOŁY

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym może dzielić się z innymi”.

Jana Pawła II

Prosimy przyjąć wyrazy uznania i wdzięczności za wkład pracy na rzecz oświaty i wychowania młodzieży
          w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim. Państwa zaangażowanie w sprawy naszej placówki budzi powszechną sympatię i uznanie.
          Serdecznie dziękujemy Państwu za ofiarność na rzecz uczniów naszej szkoły. Życzymy wiele satysfakcji i radości oraz wszelkiej pomyślności zarówno w działalności zawodowej jak i w życiu osobistym.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
          Społeczność Uczniowska
          oraz wszyscy pracownicy
          Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
          w Drawsku Pomorskim

NASZĄ SZKOŁĘ WSPARLI:

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
          – współorganizator targów „Mój Ogród”,
          – sponsor sztandaru szkoły,
          – sponsor konkursu ” Gala Talentów”.

Urząd Gminy Drawsko Pomorskie
          – współorganizator targów „Mój Ogród”.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drawsku Pomorskim
          – sponsor V Drawskiego Przeglądu Artystycznych Form Profilaktycznych.

Burmistrz Miasta Drawsko Pomorskie
          – sponsor nagród w konkursie na najlepszą frekwencję szkoły,
          – sponsor wyjazdu młodzieży do Niemiec.

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim
          – współorganizator targów „Mój Ogród”,
          -fundator nagród w konkursie ” Mój businesplan moją szansą na przyszłość”.

Starosta Powiatu Drawskiego Pan Stanisław Cybula
          – fundator nagrody w konkursie o tytuł mistrza ortografii.

MAKO VAN EXPRESS Alina i Mariusz Jarmarczyk
          – fundator nagród w konkursie ” Mój businesplan moją szansą na przyszłość”.

Leszek Paradowski
          – współorganizator i fundator nagród w konkursie fotograficznym „Barwy Jesieni”.

Tomasz Pilipiec, Adam Czerwony, Marzena Nowoć, Agnieszka Osmulska, Czesław Bieć, STYLBET
          – sponsorzy nagród w konkursie na najlepszą frekwencję szkoły .

Rada Rodziców
          – fundator nagród książkowych i abonamentu na radiowęzeł szkolny. Irena Golińska, Leszek Mazurkiewicz, Czesław Dziatkowski, Krystyna Skrzypczak, Lucyna Chamier- Ciemińska.